Ilk Adımlar 2

21 Şub

Ilk Adımlar 2

Ass

Kızkardeşim le günlerce göz göze gelemedik. Oysa evde en iyi anlaşan iki kişi bizdik. Bana hep derslerini sorar, ona yardımcı olmamı isterdi. Şimdi ise gözlerini sürekli benden kaçırıyordu. Gece yatağa yatınca da arkasını dönüp, yorgana iyice sarılıp öyle uyuyordu. Benimse aklım fikrim ondaydı. Ama belli ki, yaptığımıza pişman olmuştu ve yeniden aynı şeyleri yaşamak istemiyordu. Bu durum on beş gün kadar sürdü. Bir gün odada yalnızken okul çantası gözüme çarptı. Açıp içini karıştırdım. Çanta ders kitaplar? ve defterlerle doluydu. Yalnız defterlerden biri farklıydı. Kırmızı bir kağıtla kaplanmış olan defteri karıştırdım. Bu bir hatıra defteriydi. Okumaya başladım. Genellikle kız arkadaşlarıyla anılarını yazmıştı. Sonlara doğru bir anısı (Bugün çok mutluyum. Ama mutlu olduğum kadar da üzgünüm) diye başlıyor ve şöyle devam ediyordu. (Dün hayatımda ilk defa bir erkek bana otuz bir çektirdi. Ben de ona aynı şeyi yaptım. O, eliyle oramı okşayarak, rüyalarımda olduğu gibi beni zevkten çıldırttı. O bunu yaparken, benim elimi de kendisininkinin üzerine koyup ona otuzbir çektirmemi istedi. Kazık gibiydi ve büyüktü. Önce korktum ama onu tutmak hoşuma gittiği için istediğini yaptım. Sonra sıcacık dölleri avcuma doldu. O da çok zevk aldı. Bunu yaparken hem çok heyecanlandım, hem de çocuğa kalırım diye çok korktum. Herhalde o beni yapmak istiyordu ama olmadı. Aynı şeyi gene yapmak istiyorum ama çok korkuyorum. Minik defterim, onun kim olduğunu sana bile söylemeyeceğim ve bir sır olarak saklayacağım.) Bunları okurken kalbim deli gibi çarpmaya başladı. Bir yandan da sikim kazık gibi oldu. Demek ki o gece yaptıklarımız çok hoşuna gitmiş ama korktuğu için benden uzak duruyormuş. Çünkü, gene yapmak istediğini ama çok korktuğunu yazmıştı. Sevinçten uçuyordum. Onun bu korkusunu bir an önce yenmeli ve hemen harekete geçmeliydim. Defteri kapatıp yerine koydum ve odadan çıktım. Heyecanım giderek artıyordu. Pencereden baktım, dışarda kız arkadaşlarıyla oynuyordu. Aşağı inip yanına gittim.

Ben çarşıya gidiyorum, hadi sen de gel, dedim. Önce istemediğini söyledi ama, ısrar edince razı oldu. Kasabanın çarşısı evimizden iki üç yüz metre kadar uzaktaydı. Yürürken elini tuttum. Hiç itiraz etmedi. Sonuçta iki kardeştik. Elini tutar tutmaz gene sikim kalkmaya başladı. Yol boyunca okuldan, öğretmenlerden bahsettik. Çarşıya girince ne alacağımı sordu. Ben de ona sürpriz yapacağımı söyledim. Bakkal Hasan Amcanın dükkânına girdik. Ben kendime yüz gram tuzlu leblebi aldım. Ona da bir çikolata. Çikolatayı çok sevdiğini biliyordum. Paramız olmadığı için de hemen hemen hiç alamıyorduk. Çok sevindi. Dükkândan çıkar çıkmaz kâğıdını yırtıp yemeye başladı. Bir parçasını da bana vermek istedi ama almadım, Çok sevdiğin için ben onu sana aldım, dedim. Çok sevinmişti. Çikolatasını bitirince, bu defa o benim elimi tuttu. Eve yaklaşırken cesaretimi toplayıp, Niye hep arkan? dönüp yatıyorsun, diye sordum. Cevap vermedi ama avucumun içindeki elinde garip bir titreme oldu. Aynı soruyu tekrarlayınca, Hiiiç, dedi. Heyecandan sikim gene dikilmişti. Ucundan sızan dölüm donumu ıslatıyordu. Elini iyice sıkıp, Bu gece öyle yatma olur mu, dedim. Omuzlarını silkerek, Bilmem, diye yanıtladı. Mahalleye gelince o yine arkadaşlarının arasına daldı. Ben de helaya girip bir güzel otuzbir çektim. Gece nasıl yatacağını merakla bekliyordum. Büyükannemin, teyzemi de alıp yeğenine yatıya gittiğini öğrenince heyecanım iyice arttı. Yani odada ikimiz yalnız kalacaktık. Yemekten sonra radyo dinledik ve babamlarla papaz kaçtı oynadık. Herkes çok neşeliydi, benimse heyecanım doruktaydı. Saat on bire doğru, uykumun geldiğini söyleyerek arka odaya geçtim.

Odadan çıkarken de kız kardeşimin gözlerine yalvarır gibi bakmayı ihmal etmedim. Işığı kapatıp yatağa yattım ve sikimi donumdan dışarı çıkarttım; sabırsızlıkla beklemeye başladım. Çok geçmeden odanın kapısı açıldı. Kız kardeşimdi. Işığı açmadan soyunmaya başladı. Sokak lambasının pencereden sızan ışığı odayı biraz aydınlatıyordu. Onu dikkatle izlemeye başladım. Uyuduğumu zannettiği için rahat hareket ediyordu. Üzerindekileri çıkarıp uzun pazen geceliğini giydi. Loş ışıkta ilk defa memelerini görmüştüm. Dipdiriydi ve uçları yukarı kalkıktı. Heyecandan ölecek gibiydim. Geceliğini giydikten sonra gecenin sürprizini yaptı. Eteklerini yukarı toplayıp donunu çıkardı ve eğilip yastığının altına koydu. Kendini bana hazırlıyordu. O yatağa yatıp yorganı üzerine çeker çekmez, donumu bir hamlede çıkarıp, onun yapığı gibi yastığımın altına koydum. Yine arkasını dönüp yatmıştı ama bunun nedeni belliydi. Annem, her gece biz yattıktan sonra odamıza gelir, ışığı açık bırakıp bırakmadığımıza, üstümüzün açık olup olmadığına bakar sonra odasına gidip yatardı. Bu gece de öyle oldu. Annem, ikimizin de derin bir uykuda olduğunu görünce, görevini yapmış olmanın mutluluğuyla odadan ayrıldı. Biraz sonra da onların ışığı kapanmıştı. Her şey yolunda görünüyordu ama nasıl harekete geçeceğimi bilemiyordum.

Bugün yolda yürürken niyetimi bütün açıklığıyla ortaya koymuştum ve o da biraz önce donunu çıkarıp yatmakla buna karşılık vermişti. Bunun için ilk hareketi ondan beklemeliydim. Ayrıca korkmasına meydan vermemek için de böyle davranmalıydım. Ama zaman bir türlü geçmek bilmiyordu. Ya öylece uyuyup kalır da, bütün hayallerim boşa çıkarsa diye düşünüyordum ki, yanımda bir hışırtı duydum. Loş ışıkta seçebildiğim kadarıyla, benden tarafa dönmüş ve bir bacağını yorganın dışına çıkarmıştı. Bunun bir davet olduğu belliydi ama dikkatli davranmalı ve onu ürkütmemeliydim. Ben de bacağımı yavaşça yorgandan dışarı çıkarıp, dizimi hafifçe onunkine dokundurdum ve bekledim. Hiç tepki göstermedi. Her şey yolunda gidiyordu. Aklım fikrim onun çıplak amındaydı. Bir süre bekledikten sonra dizimi biraz ittim. O da aynı şeyi yaptı. Anlaşmıştık. Elimi yorgandan çıkarıp, bembeyaz bacağının üzerine koydum ve okşamaya başladım. Hiç tepki göstermiyordu. Elimi yukarı doğru kaydırdım ve bacaklarının arasına ulaştım, ama amına dokunmam mümkün değildi. Çünkü üstteki bacağı amını kapatıyordu. Bacağını aralasa amına ulaşabilecektim. Ama ben zorladıkça o bacağını daha da bastırıyor ve bana izin vermiyordu. Belli ki korkuyordu. Başka bir yol denemeliydim. Elimi geceliğinin altından yukarı kaydırarak memelerine ulaştım. Biraz önce loş ışıkta gördüğüm diri memeleri şimdi elimin altındaydı. Titreyen parmaklarımla okşamaya başladım. Memelerinin başı düğme gibi sertleşmişti. Onu korkutmamak için hafif hafif okşuyordum. Bu arada dizini dizimden çekip, daha ileriye uzattı ve sikimin yumruk gibi olan başına dayadı. Sikimin her kasılmasında ucundan sızan dölüm tenini ıslatıyor, bu da bana büyük zevk veriyordu. Kesik kesik soluk aldığını duyuyordum.

Birden, kısık ve titreyen bir sesle Abi, istersen yapmayalım… Çok korkuyorum, nolur abi, dedi ve bacağını biraz geri çekti. Bu benim için bir fırsattı. Çünkü artık her şeyi açık açık yapacaktık. Ona yaklaştım ve kulağına, Neden korkuyorsun, diye sordum. Hiç beklemeden,Abi, ya kızlığım bozulursa, dedi. Yanağından öptüm. Bir yandan da memelerini okşamaya devam ediyordum. Korkma kızlığına bir şey olmayacak… Hem olsa nolur ki, dedim. Soluk soluğaydı. Babam beni de seni de öldürür abi… dedi. Tam, kalkmış sik ferman dinlemez, durumundaydım. Korkma kızlığına dokunmayacağım, sen elini bana ver, dedim ve boştaki elimle elini tutup kazık gibi sikimin başına koydum. Bir süre hareketsiz durduktan sonra küçücük parmaklarıyla sıktı. Sonra elini aşağı kaydırarak taşaklarıma dokundu ve onları yoklamaya başladı. Yumurtalarım avcunun içinde fırt fırt edip kayıyordu. Abi, bunlar ne işe yarıyor, diye sordu. Onun çocukluğu içimi burkmuş, bir yandan da hoşlanmıştım. Onlar benim taşaklarım. Şimdi sen onları boş ver de bana yaklaş bakalım, dedim. Taşaklarımı bırakmamıştı ve onlarla oynuyordu. Ama abi, biz ayıp bir şey yapmıyor muyuz, diyerek iyice yaklaştı. Şimdi kollarımın arasındaydı. Ona sarılıp kendime çekince sikim önce bacaklarının arasına, biraz itince de amının dudakları arasına giriverdi. Birden irkildi ve geri çekilmeye çalıştı, ama boşunaydı. Abi napıyorsun, çek onu korkuyorum, dedi. Ama artık benim kontrolümdeydi. Önce yanağından öpüp sonra dudaklarına yumuldum. Çok şaşırmıştı ve kurtulmak için altımda çırpınıyordu. Dudaklarını dudaklarımdan kurtarıp, çekilmeye çalışarak, Abi, sen bana babamın anneme yaptığını mı yapacaksın yoksa, diye sordu. Belli ki annemle babamın sikişmesini izlemişti ama sikişmek sözünü kullanmak istemiyordu. Sen babamın anneme ne yaptığını nerden biliyorsun bakıyım, dedim. Aman abi, sen bilmiyorsun sanki… Hemen her gece babam annemin bacaklarının arasına girip, senin yaptığın gibi, şeyini onun bacak arasına sokuyor, sonra da bağıra bağıra sevişiyorlar. Ben burdan bile duyuyorum seslerini. Bir kere de anahtar deliğinden gördüm, dedi. Taşaklarımı sevmeye devam ediyordu. Sen onların yaptığından çok mu hoşlandın, diye sordum ve sikimi amına itiverdim. Ihhhh, diye bir ses çıkardı. İçine girememiştim ama sikimin başı deliğinin ağzındaydı. Ama abi yapma, çok acıdı… Anneminki de böyle acıyor mudur, dedi. Sikimi amının dudakları arasında dolaştırırken, Babam, onunkini önceden deldiği için acımaz… Onun için önce seninkinin de delinmesi lazım, dedim. Dehşet içinde benden uzaklaşarak, Hani kızlığımı bozmayacaktın, yalancı… dedi ve arkasını döndü. Her şeyi bok etmiştim. Birkaç kez omuzundan tutup kendime çekmek istedim ama boşunaydı. Daha fazla ileri gidemezdim, çünkü huysuzluk çıkarıp evi ayağa kaldırabilirdi.

Dikkatsiz davranmıştım. Zaten sikim de inivermişti. Kaderime küsüp arkamı döndüm ve beklemeye başladım. Tam dalmak üzereydim ki, bana döndüğünü fark ettim. Hiç sesimi çıkarmadım. Elini yorgandan içeri sokarak kalçama koydu, Abi, küstün mü bana, diye sordu. Önce duymamış gibi yaptım ama gene arkasını döner diye düşünüp, soğuk bir sesle, Hııı, dedim. Bana iyice yaklaşıp vücudunu benimkine yapıştırdı, elini kalçamın üzerine koydu ve Abi, çok mu acır… dedi. Küstah bir ifadeyle, Evet, dedim. Bir süre hiç sesi çıkmadı. Ama kalçamdaki eli kasığımdan sikime doğru uzanmış ve başını tutmuştu. Bana çok mu kızdın abi, dedi. Hizaya geliyordu. Sikim yeniden dirilmeye başladı. Sikimin üzerindeki elini tutup, ona dönmeden Bak canım, korkuyorsan hiç heveslenme, ben zaten uyumak istiyorum, diye blöf yaptım. Sikimin, avucunun içinde gittikçe şişen başını sıkarak, kendine doğru çekti ve ister istemez ona döndüm. Abi, ben bundan değil de, annem ya da babam odaya girerse diye korkuyorum, dedi. Ona iyice sarılıp kollarımın arasına aldım ve, Korkma canım, onlar sevişmekten yorulup, ikinci uykuya daldılar, ruhları bile duymaz, dedim. Sikim yine bacaklarının arasına girmişti ve amına dokunuyordu. Bana iyice yaklaşarak, fısıltıyla, Abi, kardeşlerin sevişmesi çok mu ayıp, diye sordu. Arkadaşlarımdan duyduğum bir lafla cevap verdim ve Boş ver canım, ayıp yorgan altında olur, dedim. Oysa biz de yorgan altındaydık. Tatlı tatlı kıkırdadı. Sikimi biraz ittim. Bacakları gerildi ve vücudu kaskatı kesildi. Öylece durup, ne yapacağını bekledim. Abi sevişmek için bunun benimkinin içine girmesi şart mı sanki, girmeden olmaz mı, dedi. Bu işin iyice cahiliydi ama çok istekli olduğu da belliydi. Dudaklarımı kulağına yaklaştırıp, titreyen sesimle, Bak benim güzel kardeşim, ben de ilk defa yapacağım ama, sikişmek için benim sikimin senin amının deliğinden içeri girmesi lazım. Sikimin başı deliğine girerken amındaki kızlık zarı yırtılacak ve biraz acıyacak. Ama ondan sonra çok büyük zevk duyacaksın. Geçen gece duyduğun zevkin belki on katı, belki yüz katı, dedim. Abi niye öyle konuşuyorsun, terbiyesiz sözler söyleme, utanıyorum zaten, dedi. Ben bir yandan sikimin başını amının deliğine ufak ufak bastırıyordum. Amı vıcık vıcık olmuştu ve başı neredeyse deliğine girecekti. Sikişmek istiyor musun, istemiyor musun, diye sordum. Tirtir titriyordu. Bilmem ki abi, hem istiyorum hem de korkuyorum, hem o sözü kullanma nolur, dedi. Yeni bir blöf yapıp Peki canım, senin zaten niyetin yok, deyip geri çekildim. Hemen bana sarılıp, Abi içime sokarken çok mu acır, diye yeniden sordu. Sikimi bastırmaya devam ediyordum. Senin hiç parmağın kesilmedi mi, işte onun gibi bir şey, hem de daha çabuk geçer, dedim. Bu arada amını sikimin başına doğru itiyordu. Elini uzatıp sikimin kafasını tuttu ve Ama abi bu çok büyük, o draracık delikten nasıl girecek, dedi. Artık sabrım tükenmişti. Hadi bi deneyelim dedim, kollarından tuttup sırtüstü yatırdım. Bacaklarını iyice açtı. Arasına girip sikimi yeniden deliğine dayadım. Bak ama, bağırmak falan yok ha… dedim. Başını sallayarak onayladı ve gözlerini sıkı sıkı yumdu. Amı sırıl sıklamdı ama, gene de avcuma tükürüp sikimi iyice ıslattım, bacaklarını yukarı kaldırdım ve sikimi elimle doğrultarak, başını deliğinden içeri ittim. Hem onun amı hem de benim sikim kaygan olduğu için başı fırt diye giriverdi. Bağırmasından korktugum için, elimle ağzını kapatmıştım. Çırpındı ama, gıkı bile çıkmadı. Biraz daha itince sikim içine iyice girdi. Taşaklarım amının dudaklarına dayanmıştı. Sanki sikim sımsıkı bir kılıfın içindeydi. İkimiz de zangır zangır titriyorduk ve soluk soluğaydık. Elimi yavaşça ağzından çektim. – Of, abi oram çok acıdı, çok canım yanıyor, nolur kımıldama, dedi, ama sesi şikayetçi değildi. Feleğimi şaşırmıştım. Yarağım kız kardeşimin amındaydı.

Ben ne halt etmiştim? Çarşaf mutlaka kan olmuştu. Sabah annem görmeyecek miydi? Görünce neler olacaktı? Bu paniği yaşarken sikim birden bire sönüverdi. şaşkın şaşkın gözlerimin içine bakıyordu. Sikimin büzüldüğünü farkedince, – Abi bitti mi, diye sordu. Daha yeni bşladık, biter mi hiç… Biraz heyecanladım da onun için indi, dedim. Sikim inmişti ama kafası hala amının içindeydi. Amı kasılıyor ve sikimin başını sıkıp sıkıp bırakıyordu. Güzel yüzü gözlerimin önündeydi. İçimden onun her yerini öpmek geçti. Eğilip dudaklarını öpmeye başladım. O da benimkileri öpüyordu. Tedirginliğim yavaş yavaş geçti ve sikim yeniden dirilmeye başladı. Sikim dirildikçe o da altımda kıpırdayıp duruyordu. İleri geri hareket etmeye başladım. O da aynı şeyi yapıyordu. Sikim o kadar büyüdü ki, onun içine sığmıyordu. Başına kadar çıkarıp sonra yeniden kökledim. Bağıramadı ama, ııhhh, diye bir ses çıkardı. Kız kardeşim altımda kıvranıyordu. Geceliğini yukarı topladım, memelerini avuçlarımın içine alıp sıkmaya başladım. Çok hoşuna gitmişti. Kesik kesik inliyor, – Ohhh abi çok güzel, abi çok güzel… diyordu. Sikimi amına her vuruşumda vücudu sarsılıyor, memeleri titriyordu. Bu yaşımda ilk defa gerçek bir sikiş yaşamanın heyecanıyla vurdukça vuruyordum. Annem, babam, büyükannem, teyzem, herkes hatta bütün dünya kaybolmuştu. Altımda kıvır kıvır kıvranan kız kardeşimin sesiyle kendime geldim. Abi bana bir şeyler oluyor, ahhh, ahhh, diye kesik kesik çığlıklar atıyor ve altımda çırpınıyordu. Ben de aynı durumdaydım. İkimiz birden elektriğe çarpğlmış gibi olduk. Birbirimize sıkı sıkı sarılıp, o muhteşem zevki birlikte yaşadık. Sikimden fışkıran döller amının içini dolduruyordu. O zevk, dalga dalga devam etti ve azalarak bitti. Nefes nefeseydik. Ohhh, abi, ölüyorum zannettim ne kadar güzelmiş. Herkes niye hep yapmıyor, biz yapalım olur mu, dedi. Sikim hâlâ diriydi. Sikişmenin zevki bitince içimi yine korku doldurdu. Bu yediğimiz haltı nasıl temizleyecektik. O daha çok küçük olduğu için durumun ciddiyetini kestiremiyordu. İkimiz de devam etmek istiyorduk ama, koru boku yavaşça üzerinden kalkıp, babamların odasına kulak verdim. Hiç ses yoktu. Bir an önce toparlanıp, altımızdaki çarşafı yok etmeliydik. Kız kardeşim hâlâ, mest olmuş bir şekilde amından akan kan ve benim döllerimin bulaşığı üzerinde yatıyordu. Hadi kalk bakalım, deyip kolundan tuttum ayağa kaldırdım. Amından hâlâ döllerim damlıyordu. Onu bir kenara çekip, yatak çarşafını topladım ve tortop ederek okul çantamın içine zorla soktum. şaşkın şaşkın bakıyordu. Temiz çarşafların yerini sordum. Anneme yardım ettiği için çok iyi biliyordu. Yüklüğün üzerindeki bohçayı gösterdi. Yere indirip açtım ve aldığım çarşafı yatağa dikkatlice serdim. Sonra bohçayı kapatıp yerine koydum. Kardeşime de, gürültü yapmadan helaya gidip amını ve bacaklarının arasını iyice yıkamasını söyledim. O çıkınca, hiçbir şey olmamış gibi yatağıma yatıp yorganı üzerime çektim. Biraz sonra, kız kardeşim odaya girdi ve sessizce yatağına yattı. Sonra da omuzuma dokunarak, Abi, yanında yatıyım mı, diye sordu. Sikim yeniden dirilmeye başlamıştı ve onu koynuma almak için can atıyordum ama bu çok tehlikeliydi. Biz öylece uyuruz da, annem sabahleyin bizi uyandırmak için odaya girerse, felaket olurdu. Abilik otoritemi kullanarak, Hayır, sen yatağında yat, daha sonra koyun koyuna yatma fırsatı buluruz, dedim. Sözümü dinledi ve Peki abi, büyükannemle teyzem yarın da yoklar, gene yaparız değil mi, dedi. İçim kabardı, dönüp onu kucakladım ve dudaklarından, yanaklarından, şapur şupur öpüp, Tabii canım, fırsat bulduğumuz her zaman yapacağız. Şimdi uyuyalım dedim ve arkamı dönüp gözlerimi kapattım. Çok mutluydum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mecidiyeköy escort şişli escort kuşadası escort bayan bahçeşehir escort Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort taksim escort bahçelievler escort escort ankara izmir escort izmir escort izmir escort kocaeli esgort kocaeli escort kocaeli escort sincan escort mersin escort hurilerim.com erotik film izle bakırköy escort şişli escort demetevler escort etimesgut escort etlik escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan antalya rus escort ensest hikayeler gaziantep escort gaziantep escort Hacklink Hacklink panel Hacklink erzincan escort erzurum escort eskişehir escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort Antalya escort escort güvenilir bahis eryaman escort demetevler escort porno porno Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com Escort görükle escort beylikdüzü escort escort escort escort travestileri travestileri bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa sınırsız escort bursa escort bayan porno izle bursa escort görükle escort antalya escort Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj